Tarım Sigortaları

DOLU SİGORTALARI

Dolu Sigortaları ile ürününüz, dolu yağması ve yangın nedenleriyle oluşabilek ürün ve kalite kaybı risklerine karşı güvence altında.
 
Dolu (Açıkta Yetiştirilen Ürünler): Dolu taneleri vuruşunun doğrudan doğruya tarım ürünlerinin miktarında meydana getirdiği eksilmeyi karşılar. 
 
Yangın (Hububat Ürünleri): Dolu teminatı ile birlikte isteğe bağlı olarak verilir, tarla ürünlerinde yangının vereceği zararları karşılar.
 
Kalite Kaybı (Sofralık Sebze ve Meyvelerde Doludan Ötürü): Dolu taneleri vuruşunun doğrudan doğruya tarım ürünlerinin kalitesinde meydana getirdiği değişikliklerden dolayı olabilecek zararları karşılar. Dolu ana teminatı ile birlikte isteğe bağlı olarak verilir.
 
SERA SİGORTALARI
 
Cam Sera Sigortaları: Dolu, fırtına, yangın-yıldırım-patlama, deprem-yer kayması-yanardağ püskürmesi, GLHH- kötü niyetli hareketler, hava ve kara taşıtları çarpması teminatları verilir.
 
Plastik Sera Sigortaları: Dolu, yangın-yıldırım-patlama, deprem-yer kayması-yanardağ püskürmesi, GLHH-kötü niyetli hareketler, hava ve kara taşıtları çarpması teminatları verilir. 
 
HAYVAN HAYAT SİGORTALARI
 
Hayvan Hayat Sigortaları, büyük ve küçükbaş hayvanların her türlü adi ve bulaşıcı hastalık, kaza, yaralanma ile fırtına, yıldırım, yer sarsıntısı, su baskını ve yangın gibi risklere karşı sigortalanmasını içerir.