Trafik Sigortası

ZORUNLU MALİ SORUMLULUK (TRAFİK) SİGORTASI
Karayollarına çıkan tüm motorlu kara taşıtları ile lastik tekerlekli traktörler ve bunların çekmekte olduğu römork sahiplerinin 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na göre yaptırmak mecburiyetinde oldukları zorunlu bir sigorta türü olup, aracın kullanımından dolayı üçüncü şahıslara verilebilecek bedeni ve maddi zararlar ile araç sahibine düşen hukuki sorumluluğu teminat altına alır.
Trafik poliçesi, 3. Şahısların zararlarını karşılar. Zorunlu sigorta limitlerinin yetersiz kaldığı durumlarda,kasko poliçesindeki İMM teminatı devreye girer.
SÜPER DESTEK TRAFİK SİGORTASI
Kapsamlı trafik poliçesinde, Trafik poliçesinin yanında Mini tamir hizmeti, Dar Kapsamlı Kasko Poliçesi, Asistans desteği, Acil tıbbi yardım, hukuksal koruma gibi pek çok teminatı en uygun fiyata karşılar.
Mini Tamir Hizmeti
Sigortalı taşıtta dış darbeler sonucu meydana gelebilecek küçük ölçekli hasarlar, Mini Tamir Servis Merkezlerinde bedelsiz olarak giderilmektedir. Mini tamir kullanılması sadece beyana dayalı olup, hasarla ilgili evrak gerektirmez, hasar dosyası açılmaz. Bu hizmetlerden, sigortalı aracın zarar verdiği araçta yararlanabilir.


Mini Tamir Hizmetlerimizi görmek için tıklayınız.
Mini Tamir İrtibat Merkezlerini görmek için tıklayınız.